ÇANDARLI BELEDİYESPOR

Untitled document Çandarlı Belediyespor bünyesin futbol takımı ve Karate-Do takımı olmak üzere iki spor branşı yer alıyor.
  
1. Çandarlı Belediyespor Futbol Takımı
  
1987 tarihinde kurulan Çandarlı Belediye Spor, U13, U14, U15 ve A Takım olmak üzere 4 farklı yaş kategorisinde faaliyet gösteriyor.

  
Çandarlı Belediyesi, Spor Kulübüne yönelik yaptığı yatırımların meyvesini 2012 yılında “Süper Amatör Lige” çıkarak aldı. Çandarlı Belediye Spor, çok çekişmeli geçen sezonun ardından play-offlarda gösterdiği üstün performans sonrasında tarihinde bir ilke imza atarak Süper Amatör Lig’e yükseldi.
 
2. Çandarlı Belediyespor Karate-Do Takımı
  
Çandarlı Belediyespor Karate-Do Takımı Şubat 2011 tarihinde kuruldu. Kurulmasına takiben  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında 15-16 Ekimde İzmir Buca’da yapılan il turnuvasına  25 sporcu ile katılan Çandarlı Belediye Spor Karate-do takımı, çeşitli kategorilerde 3 ikincilik 7 üçüncülük ile toplamda 10 madalya kazandı.
   
07-08 Nisan 2012 tarihinde ise İzmir Buca Afetevleri`nde düzenlenen 23 Nisan iller arası karate turnuvasına Uşak, Denizli, Manisa, Muğla ve İzmir bölgesinden 17 kulüp olmak üzere 360 sporcu katıldı. 20 sporcu ile katılan Çandarlı Belediyespor Karate-Do takımı, 3 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplamda 7 madalya alarak bir başarıya daha imza attı.
  
   
Untitled document

ÇANDARLI BELEDİYESİ'NDEN DUYURU

6360 Sayılı yasa gereği ilk mahalli idareler seçiminden sonra Çandarlı Belediyesi'nin tüzel kişiliğinin sona erdirilerek Dikili Belediyesi'ne katılacağı hükme bağlanmış olup 31.03.2014 tarihinden itibaren tüm hizmet ve işlemler Dikili Belediyesi ve ilgisine göre Büyükşehir Belediyesince yerine getirilecektir.

28.03.2014 tarihi saat: 15.00'den sonra Çandarlı Belediyesi'nin tüm interaktif işlemleri sona erdirilecek olup özellikle otomatik ödeme talimatı veren abonelerin talimatlarını iptal etmeleri gerekmektedir.

Halkımıza Duyurulur
Çandarlı BelediyesiDİKİLİ BELEDİYESİ'NİN İNTERNET SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ