04
Ağu

GELECEĞİN YELKENCİLERİ SERTİFİKALARINI ALDI

Untitled document
2010 yılında Çandarlı Belediyesi’nin destekleri ile kurulan Çandarlı Yelken ve Su Sporları Kulübü 2. dönem 15 optimist kursiyeri 4 Ağustos Cumartesi günü sertifikalarını aldı.

Sertifika törenine Çandarlı Belediye Başkanı Ahmet Dağdelen, Çandarlı Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Emrah Harun Köleci, Yönetim Kurulu Üyesi Jale Karataş ve öğrencilerin velileri katıldı.

Çandarlı Belediye Başkanı Ahmet Dağdelen, sertifika töreninde Çandarlı denizinin ve hava şartlarının yelken ve su sporlarının gelişmesine çok müsait olduğunu ve belediye olarak bu spor dalının yaygınlaştırılmasına yönelik mali ve teknik desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Çandarlı Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Emrah Harun Köleci ise Çandarlı Belediyesi’nin vermiş olduğu destekten dolayı Çandarlı Belediye Başkanı Ahmet Dağdelen’e teşekkürlerini iletti. Köleci, 2 yılda kat etmiş oldukları yolu gerçekten heyecan verici görmekle beraber ilk hedeflerinin en yakın zamanda Çandarlı’da optimist yelken yarışı düzenlemek olduğunu belirtti.

Çandarlı’nın sert rüzgarlarında eğitim alan öğrenciler, sertifika töreni öncesinde Çandarlı açıklarında yelken gösterisi yaptılar. Hünerlerini sergileyen kursiyer öğrencilere gösteri sonunda sertifikaları takdim edildi.

       DSC_7428 

       DSC_7423
 
       DSC_7432
 
       DSC_7433
 
       DSC_7435
 
       DSC_7455
 
       DSC_7458
 
       DSC_7469
 
Untitled document

ÇANDARLI BELEDİYESİ'NDEN DUYURU

6360 Sayılı yasa gereği ilk mahalli idareler seçiminden sonra Çandarlı Belediyesi'nin tüzel kişiliğinin sona erdirilerek Dikili Belediyesi'ne katılacağı hükme bağlanmış olup 31.03.2014 tarihinden itibaren tüm hizmet ve işlemler Dikili Belediyesi ve ilgisine göre Büyükşehir Belediyesince yerine getirilecektir.

28.03.2014 tarihi saat: 15.00'den sonra Çandarlı Belediyesi'nin tüm interaktif işlemleri sona erdirilecek olup özellikle otomatik ödeme talimatı veren abonelerin talimatlarını iptal etmeleri gerekmektedir.

Halkımıza Duyurulur
Çandarlı BelediyesiDİKİLİ BELEDİYESİ'NİN İNTERNET SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ